بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد چاپیروس در گرین وب

بازدید وزیر صنعت،‌معدن و تجارت از چاپیروس (نرم افزار چاپ آنلاین)

وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر چهارشنبه از شرکت گرین وب به عنوان واحد نمونه صادرکننده نرم‌افزار و ارائه‌دهنده خدمات طراحی و میزبانی وب در مشهد دیدن کرد. این شرکت امسال صادرکننده نمونه استانی شناخته شده و تنها در نیمه نخست امسال بیش از 256 هزار دلار نرم افزار به کشورهای حوزه اسکاندیناوی صادرات داشته است.

در طی این دیدار آقای شریعتمداری از واحد چاپیروس به عنوانی یکی از برندهای موفق تحت مالکیت گرین وب بازدید کرد. در این بازدید معرفی کامل نرم افزار سفارش چاپ آنلاین چاپیروس توسط آقای بهنام کتابدار صورت گرفت و آقای دکتر شریعتمداری، در خصوص مدل درآمدی، نحوه ورود چاپخانه‌ها به این پلتفرم و انواع پکیج‌های تعریف شده در چاپیروس سوالاتی پرسیدند.

آقای کتابدار در انتها بر آمادگی این مجموعه برای ارائه خدمت به تمام چاپخانه های کشور تاکید کرد و نسبت به ایجاد بستر همکاری های بیشتر با سازمان های دولتی ابراز تمایل نمود.

چاپیروس به چاپخانه ‌ها کمک می‌کند تا به سرعت و با هزینه‌ای مناسب،صاحب وبسایت سفارش آنلاین شوند و بتوانند به صورت آنلاین فرایندهای مالی، امور سفارشات و امور مشتریان خود را مدیریت کنند. این سرویس برای اولین بار در ایران بر روی فضای ابری ارائه شده است. تا کنون چاپخانه‌های بسیاری در سراسر کشور از این سرویس استفاده کرده اند.

 هلدینگ گرین وب که ارائه‌دهنده خدمات در فضای مجازی و کسب و کار هوشمند است، تاکنون برای بیش از 70 نفر به صورت مستقیم و حدود یک هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی کرده است.

در بازدید محمد شریعتمداری از هلدینگ گرین وب، رئیس صنعت، معدن و تجارت و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی ایشان را همراهی کردند.

لینک های مرتبط:

فارس نیوز

خانه صنعت و معدن خراسان رضوی

انتهای پیام/