سئوالات متداول

برخی از سوالات متداول

چاپیروس مدعی است که بهترین راهکار برای ورود چاپخانه ها و صنعت چاپ به فضای مجازی و دسترسی به بازار بزرگ ایران و منطقه است. همچنین با چاپیروس همه اطلاعات در لحظه در دسترس شما می باشد و در هر زمان و مکان می توانید چاپخانه و سفارشات چاپ خود را مدیریت کنید.

نگرانی در خصوص امنیت اطلاعات همیشه وجود دارد و در دنیای فناوری اطلاعات امنیت مطلقی وجود ندارد. اما به طور قطع می توان گفت که در حالت کلود امنیت بیشتری نسب به حالت قدیمی وجود دارد. خطراتی مثل آسیب‌دیدن سرور، پاک شدن اطلاعات، ویروسی شدن سرور و … در حالت کلود به حداقل ممکن می‌رسد.

با یک حساب سرانگشتی می‌توان اثبات کرد که استفاده از سرویس‌های ابری در مجموع به صرفه تر است. چرا که سطح پرداختی‌ها در این حالت متناسب با میزان مصرف کاربر تغییر می‌کند. ضمن اینکه با استفاده از سرویس ابری،‌ نرم افزار شما همیشه بروز و متناسب با آخرین تکنولوژی خواهد بود،‌ در حالیکه نرم افزارهای اختصاصی بعد از سه سال قدیمی و منسوخ خواهند شد.

فراگیر شدن اینترنت پرسرعت موضوعی است که هرروز شاهد آن هستیم و همین حالا که این متن را می‌خوانید نزدیک به 43 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد. مزیت‌هایی که آنلاین بودن چاپیروس فراهم می‌کند نسبت به محدودیت‌های آن به مراتب بیشتر است که مهمترین آن دسترس بودن آن از هر مکان و هر دیوایسی است.

بارگزاری فایلها در چاپیروس می‌بایست توسط مشتریان انجام شود. با چاپیروس دیگر نیازی به ارسال فایلها به صورت حضوری یا ارسال با پیک و غیره از بین می‌رود. همین الان بسیاری از کسب‌وکارها از طریق تلگرام فایل های خود را ارسال می‌کنند که البته محدودیت‌های زیادی نسبت به چاپیروس دارد. اگر کسب و کار شما بگونه ای است که مشتریان شما به صورت حضوری سفارشات خود را تحویل میدهند بهتر است آنها را تشویق کنید که فایلهای خود را آپلود کنند.

شما در هر لحظه می‌توانید از تمام اطلاعات و فایل‌های خود در چاپیروس فایل پشتیبان تهیه و در هارد دیسک خود ذخیره کنید.

خیر. به‌لطف ابری بودن سرویس چاپیروس،‌بروزرسانی به صورت مداوم و رایگان انجام میشود. نتیجه‌اش این است که نرم‌افزار شما همیشه بروز است بدون آنکه شما درگیر فرایند بروزرسانی شوید.

یکی از قابلیت‌های ویژه چاپیروس امکان ثبت سفارش اختصاصی است. بدین صورت که مشتری ابتدا نیاز خود را اعلام می‌کند و شما پس از مذاکرات بر سر جزئیات سفارش و قیمت‌ آن به توافق میرسید.در چاپیروس این امکان وجود دارد که توافق نهایی شما به عنوان یک سفارش جدید ثبت ‌شود و ادامه فرایند براین اساس طی شود.

خیر، محصولات فروشگاهی هم می‌توان تعریف کرد که ویژگی‌های آن متفاوت است.