قالب های چاپیروس

قالب های اکسپرتیس

قالب های اسکپرتیس چاپیروس به صورت تخصصی توسط تیم طراحی گرین وب طراحی شده اند. بررسی وبسایت های چاپ آنلاین مطرح دنیا، توجه به رفتار کاربران در چاپ آنلاین، رعایت دقیق تمام اصول و قواعد تجربه کاربری (UX) منتج به طراحی قالب هایی شده است که مطمئنا بیشترین بازدهی را برای وبسایت چاپ آنلاین شما رقم خواهد زد.

چرا داشتن یک قالب حرفه ای مهم است؟

ساختار یک صفحه وب، رنگ بندی، دسته بندی اطلاعات و نحوه دسترسی به زیردسته ها قالب یک وبسایت را تشکیل می دهند. برای طراحی یک قالب حرفه ای باید به اصولی توجه کرد که در حیطه دانش«طراحی تجربه کاربری(UX)» قرار میگیرد. دانش تجربه کاربری سایت به موضوعاتی مانند هارمونی سایت، استانداردهای کاربری، چیدمان محتوای تصویری و متنی و مسیر دسترسی به زیردسته ها و صفحات داخلی می پردازد.

نمای قالب های ویژه

این قالب ها به مرور و به صورت منظم در حال توسعه هستند و دسترسی به آنها فقط برای مشترکین چاپیروس امکان پذیر است.

قالب های استاندارد

هیچ چیز مثل یک قالب شیک و مینیمال نمی تواند حس اعتماد یک مشتری جدید را به تخصص و سلیقه شما جلب کند. در قالب های استاندارد چاپیروس که کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا) طراحی شده اند، بازدیدکنندگان سایت شما، با طی کردن مراحلی حساب شده و دقیق به سوی ثبت سفارش هدایت می شوند. این قالب ها که کاملاً اصولی طراحی شده اند، در صورتی که با محتوایی خوب و جذاب همراه شوند، جریان خوبی از مشتریان جدید برای شما به ارمغان می آورند:

نمای قالب ها