درباره ما

مدیریت چاپ و چاپخانه آنلاین

ما گوش می کنیم، الهام می گیریم و راهکار می‌دهیم.
چاپیروس؛ اولین استارتاپ دانش بنیان صنعت چاپ

ما به طور تخصصی برای صنعت چاپ دنیا راهکارهای یکپارچه تولید میکنیم. طیف گسترده ای از چاپخانه های افست، چاپخانه های لیبل، چاپخانه های دیجیتال، کانونهای گرافیک و تبلیغات و نیز مجموعه های خدماتی پیش و پس از چاپ از راهکارهای نوآورانه ما بهره می می گیرند و هر روز به تعداد آنها افزوده می شود.

دستیابی به فرصت های جدید کسب درآمد، افزایش بهره وری و کسب مزیت رقابتی تحفه ایست که به مشتریان خود تقدیم میکنیم. ما از زمان رونمایی چاپیروس، رشد فوق العاده ای را تجربه کرده ایم و اکنون نقش موثری در صنعت چاپ ایفا می کنیم.


هولدینگ گرین وب

ما از سال ۱۳۹۶ در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا پروژه‌های زیادی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال هستند. ما در گرین‌وب برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم.

مشکلات فعالین صنعت چاپ
Problem

سالهاست که برای پاسخگویی به نیازهای صنعت چاپ در زمینه مدیریت فرایندها و اطلاعات، راهکارهای «وب تو پرینت» و «سیستم‌های اطلاعات مدیریتی» در دنیا بوجود آمده‌ند؛ اما با توجه به شرایط خاص صنعت چاپ ایران، هیچ کدام نتوانسته اند جایگاه خود را در ایران پیدا کنند و نیازهای فعالین این صنعت همچنان بی پاسخ باقی ماند.

چه مشکلی را حل میکنیم؟
وب اپلیکیشن چاپیروس
Solution

طراحی یک راهکار جامع که همه نیازهای چاپخانه‌ها و کانون‌های آگهی در ایران را پوشش دهد، چندسال پیش در «دپارتمان وب اپلیکیشن» هلدینگ «گرین وب» به عنوان یک پروژه مطرح شد و مطالعات گسترده‌ای بر روی آن صورت گرفت. در نتیجه این مطالعات «وب اپلیکیشن» مدیریت چاپخانه «چاپیروس» طراحی و تولید شد که در ادامه امکانات و مزایای آن تشریح شده است.

مزایای استفاده از چاپیروس