طراحی سایت چاپ آنلاین و چاپخانه۲۸ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

سالهاست که برای پاسخگویی به نیازهای صنعت چاپ در زمینه مدیریت فرایندها و اطلاعات، راهکارهای «وب تو پرینت[1]» و «سیستم‌های اطلاعات مدیریتی[2]» در دنیا بوجود آمده‌ند؛ اما با توجه به شرایط خاص صنعت چاپ ایران، هیچ کدام نتوانسته اند جایگاه خود را در ایران پیدا کنند و نیازهای فعالین این صنعت همچنان بی پاسخ باقی ماند.

ادامه مطلب

رایانش ابری چیست؟ 12 مزایای رایانش ابری (کلود) برای چاپخانه ها۲۰ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

رایانش ابری اصطلاحی است که در چندسال اخیر خیلی به کار می رود. با رشد نمایی اطلاعات که با ورود دنیا به قرن 21 همراه بود،  نگهداری همه اطلاعات حیاتی،  نرم افزارها و سخت افزارها و پردازش اطلاعات در سرورهای خانگی رفته رفته دشوارتر می شود. راه حل این مشکل تقریباً از زمان بوجود آمدن اینترنت در دسترس بوده است اما کاربرد گسترده آن در کسب وکارها مربوط به همین ایام اخیر است.

ادامه مطلب

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد چاپیروس در گرین وب۱۰ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر چهارشنبه از واحد چاپیروس در هلدینگ گرین وب بازدید کرد.

ادامه مطلب

چهارمین گزارش روندهای جهانی در صنعت چاپ موسسه«دروپا» سال 2017۹ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

این نوشته خلاصه‌ایست بر چهارمین گزارش روندهای جهانی «دروپا» که با هدف بررسی پیشرفت‌های اساسی در اقتصاد و بازار صنعت چاپ جهان تهیه شده است.

ادامه مطلب

6 شرکت تبلیغاتی برتر جهان در سال 2017۱۴ آذر ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

گروه ادوایزری. اچ.کیو (AdvisoryHQ) هرساله به ارزیابی موفقیت برندهای بزرگ دنیا و شرکت های تبلیغاتی پرداخته و بر اساس شاخص‌هایی معینی به رتبه بندی این برندها می‌پردازد. این گروه در این مقاله به سراغ آژانس‌های تبلیغاتی بزرگ دنیا رفته اند و بر اساس شاخص‌های مختلف آنها را بررسی کرده اند. بر این اساس 6 آژانس تبلیغاتی به عنوان برترین‌ های دنیا شناخته شده اند و در این نوشته دلایل موفقیت هر کدام به تفکیک مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

ادامه مطلب

3 دلیل اصلی ناکامی پروژه‌های نرم افزار چاپ آنلاین۲۲ آبان ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

معمولاً وقتی پروژه‌های چاپ آنلاین با ناکامی مواجه می‌شوند،‌ علت آن را بدی نرم‌افزار یا فروشندگان آن ها می‌دانند. آقای جنیفرمت با این موضوع مخالف است. ایشان در این مقاله پس از بررسی پروژه‌های مختلف و مصاحبه با صاحبان آنها، به این نتیجه رسیده‌است که پروژه های چاپ آنلاین به 3 علت شسکت می‌خورند که در ادامه به این 3 علت می‌پردازیم.
جنیفرمت (Jennifer Matt) به عنوان متخصص برنامه‌های چاپ آنلاین و سردبیر برنامه WhatTheyThink’s سالهاست که به چاخانه‌ها و فعالین صنعت چاپ مشاوره می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا در مدیریت فرایندها و انتخاب راهکارهای نرم‌افزاری مناسب تصمیممات درست اتخاذ کنند.

ادامه مطلب

لیست تغییرات نسخه 2.1.1 نرم افزار مدیریت چاپ و چاپخانه چاپیروس۹ خرداد ۱۳۹۶ دسته بندی : بروزرسانی ها

امروز نسخه 2.1.1 چاپیروس منتشر شد، در این نسخه سعی شده مشکلات قالب جدید که توسط کاربران اعلام شده بود رفع شود، البته تعدادی امکان جدید هم در این نسخه اضافه شده است که در ادامه لیست آنها را می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب

لیست تغییرات نسخه 2 چاپیروس۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ دسته بندی : بروزرسانی ها

نسخه 2 چاپیروس در تاریخ 31 فروردین 1396 بارگزاری شد، در این نسخه تغییرات بسیار زیادی انجام شده است، در ادامه لیستی از این تغییرات جهت اطلاع شما آمده است.

ادامه مطلب

بررسی تغییرات قالب جدید سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ چاپیروس۲۹ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : عمومی ,

کار طراحی و پیاده سازی قالب جدید چاپیروس به اتمام رسیده است و طی چند روز آینده قالب جدید بارگزاری خواهد شد. کارشناسان واحد UX/UI گرین وب ساعت های بسیار زیادی برای طراحی این قالب زمان صرف کرده اند تا بهترین تجربه را برای شما رقم بزنند.

ادامه مطلب

جشنواره نوروزی چاپیروس تمدید شد۱۹ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

در جشنواره نوروزی چاپیروس شما می توانید 90 روز رایگان از سرویس چاپیروس استفاده کنید.

ادامه مطلب

زمان انتشار سرویس طراحی آنلاین چاپیروس۸ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

با استفاده از سرویس طراحی آنلاین چاپیروس می توانید امکان طراحی آنلاین کارت ویزیت، تراکت، پوستر و ... را به وب سایت خود اضافه کنید.

ادامه مطلب

افتتاح وبلاگ چاپیروس۸ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

وبلاگ چاپیروس از امروز 8 فروردین 1395 به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 3123