چاپیروس بروز شد! (نسخه 23)۳ مرداد ۱۳۹۹ دسته بندی : بروزرسانی ها

بازاریابی خوب باعث میشه که مجموعه شما هوشمند به نظر برسه✨
اما استفاده از بهترین تکنیک ها در بازاریابی باعث میشه که مشتری شما احساس باهوش بودن(هوشمند بودن) داشته باشه
و با خرید از شما احساس کنه چیزی رو برنده شده😀 "جویی چرنوو joe chernov"

مطمئنا برای شما مشتریان عزیزمان هم در این شرایط کاملا محرض شده که استفاده از فضای وب و اینترنت برای ارایه خدمات یک نیاز حیاتی برای کسب و کار شماست، پس چه بهتر که در این شرایط از فرصت بهره ببرید و با استفاده از ترفند های بازاریابی تخفیفی و ارایه جشنواره ها و کمپین ها فوق العاده، مشتریان و مخاطبان بیشتری را جذب و خدماتتان را با کیفیت بیشتر و راحت تر به آنها ارائه کنید.💯

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد! (نسخه 22)۲ خرداد ۱۳۹۹ دسته بندی : بروزرسانی ها

بسیاری  از برنامه ها و نرم افزار هایی که ما از آنها استفاده می کنیم دارای ویژگی هایی بیشتر از آنچه که در واقع از آن آگاه هستیم، میباشند!

مشابه نظریه ای که می گوید : ما فقط از بخش کوچکی از مغزمان استفاده می کنیم.

چقدر خوب میشد اگر پلتفرم های نرم افزاری مورد استفاده، دارای ویژگی های زیادی باشند که بتوانند وقت را بهینه، جریان کار را ساده تر و با خطای کمتری روبه رو کنند.💯

امروز با 22مین بروزرسانی چاپیروس در خدمت شما هستیم🎁

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد! (نسخه 21)۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ دسته بندی : بروزرسانی ها

همینطور که میدونید ما به صورت ماهانه نرم افزار چاپیروس رو بروزرسانی میکنیم و امکانات و ماژول های جدید و جذابی رو اضافه می کنیم.

چرا این کار رو انجام میدیم ؟
چطور این بروز رسانی ها اولویت بندی میشوند ؟
به روزرسانی های نرم افزار چاپیروس در راستای پوشش هر چه کامل تر صنعت چاپ و تبلیغات و رفع نیاز ها و دغدغه های چاپخانه ها و تمامی فعالین صنعت چاپ است تا هر چه دقیق تر و کامل تر محصولات و خدمات خودشان را به صورت حرفه ای و جذاب ارائه دهند. به همین جهت بخشی از بروز رسانی ها شامل فیدبک ها و نظرات دریافتی از طرف شما عزیزان است که به صورت هوشمند در دسته بندی های تعریف شده قرار میگیرد و با توجه به وزن فیدبک ها و نظرات و تعداد تکرار آنها، برای قرار گیری در دستور کار بروز رسانی های آینده تیم طراحی و تولید اولویت بندی میشوند و بخشی دیگر از بروز رسانی ها در خصوص بهینه سازی و ارتقا بخش های مختلف سرویس مطابق با بروز ترین استاندارد ها می باشد.
و اما به روزرسانی این ماه🎁...

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد(با امکانات جدید آن آشنا شوید)۲۶ اسفند ۱۳۹۸ دسته بندی : بروزرسانی ها

خب این بار با یک سورپرایز در خدمتتونیم و علی رقم گذشته به جای معرفی تغییرات انجام شده در یک بروز رسانی، تغییرات انجام شده در دو بروز رسانی را معرفی خواهیم کرد

بروزرسانی هایی که مثل همیشه از جنس نظرات و فیدبک های شما مشتریان عزیزمان و درراستای توسعه محصول خود شماست💚

پس بمانند همیشه درخواست یاری سبزتان را داریم و پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

خب بریم سراغ اصل مطلب و کلی بروزرسانی کاربردی که اوردیم براتون🎁...

ادامه مطلب

تلگرام مارکتینگ در چاپ آنلاین: قوانین طلایی و نکات مهم در بازاریابی تلگرامی۲۶ مرداد ۱۳۹۸ دسته بندی : مقاله

برخلاف پیش بینی ها، تلگرام بعد از فیلترینگ پرمخاطب تر از قبل به حیات خود ادامه می دهد و نه تنها دچار ریزش مخاطب نشد بلکه شاهد افزایش بازدید و افزایش انتشار پست هم هستیم. بسیاری از کسب و کارها همچنان در تلگرام فعال هستند و با وجود تمام محدودیت ها چرخشان می چرخد.

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد! (نسخه 13)۲۶ تیر ۱۳۹۸ دسته بندی : اخبار , بروزرسانی ها

اصلا چرا بروز رسانی؟ بر چه مبنایی؟

این روزها دغدغه هر سازنده پلتفرم یا نرم افزاری، ارتقا نرم افزار برای تبدیل شدن به بهترین در نوع خودش با توجه به نیاز های بازار و مشتریان است، ما هم این رو دغدغه اصلی خودمون دونستیم و همه روزه در تلاشیم تا قدمی را برای ارتقا و به روز رسانی نرم افزار چاپیروس با توجه به نیاز بازار و فیدبک ها نظرات دریافتی از طرف شما مشتریان عزیزمان برداریم. و این اطمینان را به شما بدهیم که بهترین در نوع خود هستیم. ??

ادامه مطلب

چاپ آنلاین: هفت گام حیاتی برای راه اندازی یک چاپخانه آنلاین موفق۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ دسته بندی : مقاله

چاپ آنلاین به شما این امکان را میدهد که از جغرافیای چاپخانه خود خارج شوید و از نقاط مختلف شهر و کشور سفارش چاپ بگیرید. کاری که مجموعه هایی مثل نقش الماس، چاپ انعکاس، طراحان آزادی و امثال آنها انجام میدهند. اگر قصد دارید وارد همچین ماجرایی بشوید، این مقاله فوقش نیم ساعت وقت شما را میگیرد، اما بدون شک به خواندنش میارزد. چون سیر تا پیاز داستان و نتیجه 3 سال تجربه عملی و بررسی چندین چاپخانه آنلاین موفق دنیا و ایران، به زبان ساده و خودمانی نوشته شده است.

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد! (نسخه 12)۲۲ فروردین ۱۳۹۸ دسته بندی : اخبار , بروزرسانی ها

بروزرسانی و ارتقا روز افزون نرم افزار چاپیروس مطابق با نیازهای مشتریان نسبت به گذشته ، باعث شده تا مشتریان ما به شعار

(پیشرو همچون ابر چاپیروس) و تیم قدرتمند آن اعتماد کنند . و چاپیروس را به قدرتمند ترین سرویس ارائه دهنده خدمات آی تی به صنعت چاپ از دیدگاه مشتریان تبدیل کند. ☺

در بروزرسانی که اخیرا توسط تیم چاپیروس انجام گرفت ، امکاناتی کاربردی و با توجه به نیاز سنجی انجام شده اضافه شد . برخی ماژول ها آپدیت و تکمیل شدند و برورزرسانی هایی در اپلیکیشن صورت گرفت . برخی از این امکانات مطابق با نیاز مشتریان و فیدبک های دریافتی و برخی دیگر برای سهولت کاربری و تسریع کار ها در راستای پوشش تمامی بخش های صنعت چاپ طراحی شده اند .

ادامه مطلب

بهترین چاپخانه شهر کجاست؟!۲۲ بهمن ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

در هیاهوی تبلیغاتی رسانه های مختلف، پیدا کردن چاپخانه های حرفه ایی و متعهد خودش یک جور هنر است. حتماً برای شما هم پیش آمده که پس از دیدن یک کار چاپی با کیفیت و تاثیرگذار، با خود گفته اید که چرا متریال های تبلیغاتی من اینقدر خوب و باکیفیت نیستند؟ یا وقتی که پس از آشنایی با شخصی، کارت ویزیت های خود را رد و بدل میکنید، به کارت ویزیت شخص مقابل حسودیتان شده است.

ادامه مطلب

سیستم چاپ آنلاین برای مشتریان شماست، نه خود شما!۵ آذر ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

کسب و کارهای چاپی به طور کلی 2 دسته فرایند دارند؛ فرایندهایی که مربوط به چاپ است و فرایندهایی که با مشتری در ارتباط است،‌ مثل ثبت سفارش و صدور فاکتور و تحویل و امثال آن. بخش دوم بیشتر از آنکه نیاز به کارمند داشته باشد به نرم افزار نیاز دارد. مشتریان ترجیح می دهند کارها را خودشان انجام دهند، به شرطی که ابزاری راحت در اختیارشان بگذارید. شاید کارکنان شما ابتدا فکر کنند که این تغییر به ضرر آنهاست،‌ اما وقتی طعم «رهایی» را بچشند دیگر نمی توانند از آن دل بکنند. آدم ها زمانی که ذهن و انرژی شان صرف نوآوری و مشارکت های سطح بالا شود احساس خیلی بهتری نسبت به خودشان و شغلشان خواهند داشت تا اینکه درگیر کارهای تکراری و مستخدم مآبانه شوند.

ادامه مطلب

طراحی سایت چاپخانه: تجربه کاربری و رابط کاربری۲۸ مرداد ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

طراحی سایت چاپخانه فرایندی پیچیده دارد و از بخش های متغیر زیادی تشکیل شده است. درست مانند ساختن یک خانه، طراحی وبسایت نیاز به متخصصانی در زمینه های مختلف دارد که بتوانند با هم به صورت گروهی کار کنند تا وبسایتی مطابق با نیازهای شما و بر اساس استراتژی‌ های کسب و کار شما طراحی کنند.اگر به طراحی یک وبسایت حرفه ای برای چاپخانه خود فکر میکنید و یا علاقه مند به دانستن این هستید که سایت های بزرگ چاپ آنلاین مانند «ویستاپرینت»، «مو» و «جوکباس» چگونه طراحی شده اند، این دستورالعمل جامع می تواند سازنده و مفید باشد.

ادامه مطلب

6 شرکت تبلیغاتی برتر جهان۹ خرداد ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

گروه ادوایزری. اچ.کیو (AdvisoryHQ) هرساله به ارزیابی موفقیت برندهای بزرگ دنیا و شرکت های تبلیغاتی پرداخته و بر اساس شاخص‌هایی معینی به رتبه بندی این برندها می‌پردازد. این گروه در این مقاله به سراغ آژانس‌های تبلیغاتی بزرگ دنیا رفته اند و بر اساس شاخص‌های مختلف آنها را بررسی کرده اند. بر این اساس 6 آژانس تبلیغاتی به عنوان برترین‌ های دنیا شناخته شده اند و در این نوشته دلایل موفقیت هر کدام به تفکیک مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

ادامه مطلب

چاپ کارت ویزیت آنلاین : معرفی و مقایسه بهترین های جهان در سال 2018۲ خرداد ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

چاپ کارت ویزیت آنلاین، خدمتی است که بسیاری از شرکت های تبلیغاتی بزرگ دنیا به سمتش رفته و روی آن سرمایه گذاری کرده اند. در وبسایت های چاپ کارت ویزیت آنلاین تعداد زیادی تمپلیت پیش روی شماست که می توانید هر کدام را انتخاب کنید و به سلیقه خودتان آن را تغییر دهید. یا هم می توانید طرح های خودتان را آپلود کنید تا به سرعت و آسانی به چاپ برسد. در این مقاله 3 وبسایت چاپ کارت ویزیت آنلاین معروف دنیا انتخاب و با هم مقایسه شده اند. «ویستاپرینت»، «مو» و «جوک باکس» جزو برترین وبسایت های چاپ کارت ویزیت آنلاین در دنیا هستند که از نظر سیاست های کاری رویه های متفاوتی را در پیش گرفته اند. این وبسایت ها، از منظر قیمت،‌ طراحی آنلاین و زمان تحویل مورد بررسی و مقایسه قرار گرفته اند.


ادامه مطلب

طراحی آنلاین: 11 وبسایت و ابزار برتر دنیا۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ دسته بندی : مقاله

هیچکس در این شکی ندارد که یک گرافیک زیبا و یک هویت بصری جذاب، تاثیری جدی در موفقیت هر کسب و کاری دارد. اما هرکسی از پس هزینه های آن بر نمی آید و اگر هم کسی بخواهد خودش کار طراحی را انجام دهد، هفته ها و بلکه ماه ها باید وقت بگذارد تا اولیات این کار را یاد بگیرد، از کار با فتوشاپ گرفته تا یادگیری اصول گرافیک و طراحی.
یک راه دیگر هم پیش رو هست، استفاده از ابزارهای طراحی آنلاین. این ابزارها به نوعی لقمه جویده را در دهان شما میگذارند و با یکم تمرین،‌میتوانید طرح هایی درست و حسابی خلق کنید. در این مقاله به معرفی بهترین ابزارهای طراحی آنلاین پرداخته ایم.

ادامه مطلب

چاپ آنلاین و تکنیک های بازاریابی دیجیتال چاپ (دیجیتال مارکتینگ در چاپ)۲۸ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

چاپ آنلاین مقوله ایست که این روزها در اینترنت خیلی جستجو می شود و رقابتی جدی در این حوزه در حال شکل گیری است. کسب و کارهای چاپ آنلاین،‌مرتب در حال ظهور هستند و به مشتری ها حق انتخاب بیشتر و سفارشی تر می دهند.از طرفی ترندهای گوگل نشان میدهد که هر ماه هزاران جستجو در مورد خدمات چاپ آنلاین انجام می‌شود. جستجوی محصولاتی مثل چاپ استیکر، چاپ روی تیشرت، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، تیشرت و کلمات کلیدی مثل آن به وفور جستجو شده اند.از طرف دیگر فضای رقابت هر روز قرمزتر می شود و مسیر کسب در آمد پرپیچ و خم شده است!
بهمین خاطر خیلی از کسب و کارهای چاپ آنلاین به ابزارهای بازاریابی دیجیتال متوسل شده اند تا حضورشان را پررنگتر اعلام کنند و رقبا را پشت سر بگذارند.

ادامه مطلب

چاپیروس بروز شد!۱۴ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار , بروزرسانی ها

بروز بودن دائم و بی دردسر، برتری است که مشترکین سرویس چاپیروس نسبت به بقیه مجموعه های چاپ آنلاین دارند. کارشناسان چاپیروس همواره در حال بررسی نیازهای مشتریان هستند، فیدبک های آنها را ثبت میکنند و با ارائه بهترین راهکارها سعی در نشاندن لبخند رضایت بر لبانشان دارند.

در بروزرسانی که پنجشنبه گذشته صورت گرفت، امکاناتی خوب و کاربردی به چاپیروس اضافه شد. این امکانات عمدتا در راستای سهولت کاربری و تسریع کارها طراحی شده اند. خبر خوب اینکه در این بروز رسانی دو قالب شیک و حرفه ای هم به قالب های چاپیروس اضافه شد. قالب هایی به نام های پریما و رایان!

ادامه مطلب

 گواهی SSL چگونه در افزایش رتبه گوگل وبسایت شما تاثیر می گذارد؟۸ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

وبسایتهایی که از گواهی SSL جهت رمزگذاری اطلاعات استفاده می‌کنند، معمولاً از طریق پروتکلHTTPS  (به جای حالت عادی و غیر امن آن یعنی HTTP) با سرویس‌گیرنده‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. در مرورگرها، اینگونه وبسایت‌ها با علامت قفل سبز (به معنای ارتباط امن) نشان داده می‌شوند.
از ابتدای سال ۲۰۱۷ در مرورگرهایی مانند کروم، آیکن غیر ایمن بودن وبسایت های فاقد SSL را نمایش داده شده است. تحقیقات نشان می‌دهد که این مورد در تصمیم گیری مشتریان برای خرید و اعتماد به یک وبسایت تاثیری جدی دارد.

ادامه مطلب

پریما، یک تِم سوسنی با جلوه ای متفاوت!۵ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

مشتریان پیوسته انتظار دارند که سورپرایز شوند. اینکه چگونه آنها را سورپرایز کنید بستگی به خلاقیت شما دارد. هدایای شگفت انگیز، محتوای جذاب، خدمات عالی و ... می توانند روش های خوبی باشند. اما هرچقدر هم که در ارائه اینها خلاقیت به خرج دهید، بدون یک تم و پوسته جذاب هیچ کدام به چشم نمی آیند.

ادامه مطلب

“رایان” آمد، تا شیک و ساده سفارش بگیرید!۳ اسفند ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

هیچ چیز مثل یک پوسته شیک و مینیمال نمی تواند حس اعتماد یک مشتری جدید را به تخصص و سلیقه شما جلب کند. در پوسته رایان که کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا) طراحی شده است، بازدیدکنندگان جدید سایت شما، با طی کردن مراحلی حساب شده و دقیق، تبدیل به مشتریانی وفادار و طرفدار می شوند. این مراحل که بر اساس روشهای علمی بازاریابی دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده است، در صورتی که با محتوایی خوب و جذاب همراه شوند، جریان خوبی از مشتریان جدید برای شما ایجاد خواهد کرد:

ادامه مطلب

چگونه در سه گام دفتر فنی و خدمات چاپ دیجیتال راه اندازی کنیم!۳۰ بهمن ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

مثل هر کسب و کار دیگری، راه اندازی مجموعه خدمات چاپ دیجیتال (دفتر فنی یا چاپ و تکثیر) اصولی دارد که دانستن و رعایت کردن آنها موفقیت و بقاء کسب و کار شما را تضمین خواهد کرد. این اصول را می توان در 3 گام مهم خلاصه کرد. گام اول یافتن گوشه بازار است، گام دوم تهیه تجهیزات چاپ دیجیتال و گام سوم ارزش آفرینی و ارائه خدمات است.

ادامه مطلب

چاپ دیجیتال محترم است! (لطفا چاپخانه های افست نخوانند!)۲۳ بهمن ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

چاپ دیجیتال از همان سال های اول توانست در مقابل چاپ افست قد علم کند؛ چون هزینه خرید دستگاه های چاپ دیجیتال پائین بود و راه اندازیشان آسان. امکان چاپ در تیراژ کم و سرعت بالا هم وجود داشت که بازار تشنه آن بود.
رفته رفته با استقبال شرکت ها،‌ انواع مدل های دستگاه چاپ دیجیتال روانه بازار شد که امروز شاهد تنوع گسترده ای از آنها هستیم. پیوند این دستگاه ها با سیستم های چاپ آنلاین بازارهای میلیاردی در سطح دنیا پدید آورده است که امواج آن این روزها به ایران هم رسیده است.

ادامه مطلب

10 نکته مهم که در هنگام خرید نرم افزار چاپ آنلاین باید مراقب آنها بود!۳ بهمن ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

نرم افزار چاپ آنلاین نمی تواند موفقیت چاپخانه آنلاین شما را تضمین کند ولی در صورتی که خوب کار نکند میتواند حیات کسب و کار شما را به خطر بیاندازد. تصور کنید میلیون ها تومان خرج تبلیغات کرده اید تا مشتری برای سفارش چاپ به سایت شما مراجعه کند اما درست زمانی که میخواهد پرداخت آنلاین انجام دهد سایت شما از دسترس خارج می شود. شاید نتوانید نارضایتی و ناامیدی مشتری را در آن لحظه مشاهده کنید، اما می تونید تبعات منفی آن را در چاپخانه خود به طور عینی حس کنید.
در این مقاله سعی کرده ایم تمام مشکلات احتمالی یک نرم افزار چاپ آنلاین را لیست کنیم. توجه به این نکات تا حد زیادی از دغدغه ها و مشکلات آینده شما کم خواهد کرد.

ادامه مطلب

طراحی سایت چاپ آنلاین و چاپخانه۲۸ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

سالهاست که برای پاسخگویی به نیازهای صنعت چاپ در زمینه مدیریت فرایندها و اطلاعات، راهکارهای «وب تو پرینت[1]» و «سیستم‌های اطلاعات مدیریتی[2]» در دنیا بوجود آمده‌ند؛ اما با توجه به شرایط خاص صنعت چاپ ایران، هیچ کدام نتوانسته اند جایگاه خود را در ایران پیدا کنند و نیازهای فعالین این صنعت همچنان بی پاسخ باقی ماند.

ادامه مطلب

رایانش ابری چیست؟ 12 مزایای رایانش ابری (کلود) برای چاپخانه ها۲۰ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

رایانش ابری اصطلاحی است که در چندسال اخیر خیلی به کار می رود. با رشد نمایی اطلاعات که با ورود دنیا به قرن 21 همراه بود،  نگهداری همه اطلاعات حیاتی،  نرم افزارها و سخت افزارها و پردازش اطلاعات در سرورهای خانگی رفته رفته دشوارتر می شود. راه حل این مشکل تقریباً از زمان بوجود آمدن اینترنت در دسترس بوده است اما کاربرد گسترده آن در کسب وکارها مربوط به همین ایام اخیر است.

ادامه مطلب

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد چاپیروس در گرین وب۱۰ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر چهارشنبه از واحد چاپیروس در هلدینگ گرین وب بازدید کرد.

ادامه مطلب

چهارمین گزارش روندهای جهانی در صنعت چاپ موسسه«دروپا» سال 2017۹ دی ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

این نوشته خلاصه‌ایست بر چهارمین گزارش روندهای جهانی «دروپا» که با هدف بررسی پیشرفت‌های اساسی در اقتصاد و بازار صنعت چاپ جهان تهیه شده است.

ادامه مطلب

3 دلیل اصلی ناکامی پروژه‌های نرم افزار چاپ آنلاین۲۲ آبان ۱۳۹۶ دسته بندی : مقاله

معمولاً وقتی پروژه‌های چاپ آنلاین با ناکامی مواجه می‌شوند،‌ علت آن را بدی نرم‌افزار یا فروشندگان آن ها می‌دانند. آقای جنیفرمت با این موضوع مخالف است. ایشان در این مقاله پس از بررسی پروژه‌های مختلف و مصاحبه با صاحبان آنها، به این نتیجه رسیده‌است که پروژه های چاپ آنلاین به 3 علت شسکت می‌خورند که در ادامه به این 3 علت می‌پردازیم.
جنیفرمت (Jennifer Matt) به عنوان متخصص برنامه‌های چاپ آنلاین و سردبیر برنامه WhatTheyThink’s سالهاست که به چاخانه‌ها و فعالین صنعت چاپ مشاوره می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا در مدیریت فرایندها و انتخاب راهکارهای نرم‌افزاری مناسب تصمیممات درست اتخاذ کنند.

ادامه مطلب

لیست تغییرات نسخه 2.1.1 نرم افزار مدیریت چاپ و چاپخانه چاپیروس۹ خرداد ۱۳۹۶ دسته بندی : بروزرسانی ها

امروز نسخه 2.1.1 چاپیروس منتشر شد، در این نسخه سعی شده مشکلات قالب جدید که توسط کاربران اعلام شده بود رفع شود، البته تعدادی امکان جدید هم در این نسخه اضافه شده است که در ادامه لیست آنها را می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب

لیست تغییرات نسخه 2 چاپیروس۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ دسته بندی : بروزرسانی ها

نسخه 2 چاپیروس در تاریخ 31 فروردین 1396 بارگزاری شد، در این نسخه تغییرات بسیار زیادی انجام شده است، در ادامه لیستی از این تغییرات جهت اطلاع شما آمده است.

ادامه مطلب

بررسی تغییرات قالب جدید سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ چاپیروس۲۹ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : عمومی ,

کار طراحی و پیاده سازی قالب جدید چاپیروس به اتمام رسیده است و طی چند روز آینده قالب جدید بارگزاری خواهد شد. کارشناسان واحد UX/UI گرین وب ساعت های بسیار زیادی برای طراحی این قالب زمان صرف کرده اند تا بهترین تجربه را برای شما رقم بزنند.

ادامه مطلب

جشنواره نوروزی چاپیروس تمدید شد۱۹ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

در جشنواره نوروزی چاپیروس شما می توانید 90 روز رایگان از سرویس چاپیروس استفاده کنید.

ادامه مطلب

زمان انتشار سرویس طراحی آنلاین چاپیروس۸ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

با استفاده از سرویس طراحی آنلاین چاپیروس می توانید امکان طراحی آنلاین کارت ویزیت، تراکت، پوستر و ... را به وب سایت خود اضافه کنید.

ادامه مطلب

افتتاح وبلاگ چاپیروس۸ فروردین ۱۳۹۶ دسته بندی : اخبار

وبلاگ چاپیروس از امروز 8 فروردین 1395 به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

ادامه مطلب

صفحه 1 از 712345...»