مزایای SaaS

مزیت های استفاده از SaaS

کاهش هزینه

در SaaS شما متناسب با امکاناتی که از آن استفاده می نمایید هزینه پرداخت می کنید که این امر سبب کاهش چشمگیر هزینه ها به خصوص در کسب و کارهای کوچک می گردد.

صرفه جویی در زمان

با استفاده از SaaS شما هیچ زمانی را صرف اجرا، نصب و راه اندازی، انجام تنظیمات و به روزرسانی نرم افزار نخواهید کرد، بلکه از ابتدای زمان شروع استفاده از خدمات، همه چیز برای شما محیا می باشد.

پشتیبانی متمرکز

با توجه به متمرکز بودن ارائه کلیه خدمات در SaaS، در زمان نیاز به پشتیبانی، کاربران دیگر درگیر مسائل پشتیبانی با شرکت های مختلفی که از آن ها خدمات دریافت می کردند (پشتیبانی نرم افزار، سخت افزار، شبکه و …) نخواهند بود و تمامی خدمات پشتیبانی به صورت متمرکز و یکپارچه در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.

سازگاری سخت افزاری و نرم افزاری

در سیستم های پیشین در برخی مواقع امکان عدم سازگاری نرم افزار موردنیاز با سخت افزارهای موجود وجود داشت که کاربران مستلزم پرداخت هزینه های بسیار برای رفع این مشکل بودند، اما در روش SaaS با توجه به ارائه خدمات متمرکز از جانب شرکت های ارائه دهنده خدمات، هماهنگی کاملی بین سخت افزار و نرم افزار وجود دارد.

دسترسی همیشگی

برای کار با نرم افزارتان هیچ محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت، کافی است در هر زمان و مکانی که به نرم افزار نیاز پیدا کردید به اینترنت متصل شوید و به نرم افزار خود دسترسی داشته باشید.

افزایش ضریب امنیت اطلاعات

بسیاری از کاربران آشنایی کاملی با روش های حفظ، نگهداری و امنیت اطلاعات ندارند، با بهره گیری از خدمات SaaS، کاربران برای حفظ امنیت اطلاعات خود از راهکارهای شرکت ارائه دهنده خدمات بهره مند خواهند شد.