پریما، یک تِم سوسنی با جلوه ای متفاوت!

هر روز که میگذرد انتظارات مشتریان بیشتر و متنوع تر می شود. دیگر با روشهای سنتی و ابزارهای معمول نمی شود آن ها را راضی نگه داشت؛ مدام باید تغییر کنیم و بهتر شویم.

مشتریان پیوسته انتظار دارند که سورپرایز شوند. اینکه چگونه آنها را سورپرایز کنید بستگی به خلاقیت شما دارد. هدایای شگفت انگیز، محتوای جذاب، خدمات عالی و … می توانند روش های خوبی باشند. اما هرچقدر هم که در ارائه اینها خلاقیت به خرج دهید، بدون یک تم و پوسته جذاب هیچ کدام به چشم نمی آیند.

چاپیروس در تلاش است که با ارائه تِم های شیک و متنوع، سلیقه های مختلف را باخود همراه کند. بدون شک یکی از  بهترین این تِم ها، پریمای سوسنی چشم نواز است.

 

یک اسلایدشوی واید به پهنای مانیتور

تصاویر بهترین راه ارتباطی با انسان ها هستند و کامل ترین پیام ها را منتقل میکنند. با انتخاب تصاویری جذاب متناسب با خدمات و محصولاتتان میتوانید شوری در دل های مشتریانتان بر پا کنید که تا پایان خرید همراهشان باشد.

نویگیشن ها همه جا هستند تا آسان اسکرول شوید!

طراحی تجربه کاربری یعنی همه چیز. در پوسته پریما در هرجای صفحه فلشهایی مینیمال و زیبا قرار دارند که مشتری با استفاده از آنها بدون اسکرول کردن به بخشی های مختلف سایت دسترسی پیدا میکند.

همه چیز در یک نگاه جا می شود، از سفارش تا تحویل!

پیچیدگی ها را میتوان با اینفوگرافی ها از بین برد. در پوسته پریما فرایندهای کسب و کار شما از آغاز تا پایان در یک اینفوگرافی ساده سازی شده است. مشتریان با یک نگاه کسب و کار شما را درک میکنند و ابهام ها برطرف می شوند.

داستان کسب و کار شما چیست؟

هر کسب و کار موفقی یک داستانی دارد. داستان کسب و کار شما چیست؟ وقتی مخاطبان داستان شما را بدانند احساس صمیمیت و اعتماد بیشتری به شما پیدا میکنند. در پوسته پریما، در بهترین جای صفحه می توانید به معرفی خود بپردازید و مطمئن شوید که مشتری حتما آن را دیده است.