با توجه به اینکه سرویس چاپیروس به صورت ابری ارائه می‌شود،‌ آیا باید در مورد امنیت اطلاعاتم نگران باشم؟

نگرانی در خصوص امنیت اطلاعات همیشه وجود دارد و در دنیای فناوری اطلاعات امنیت مطلقی وجود ندارد. اما به طور قطع می توان گفت که در حالت کلود امنیت بیشتری نسب به حالت قدیمی وجود دارد. خطراتی مثل آسیب‌دیدن سرور، پاک شدن اطلاعات، ویروسی شدن سرور و ... در حالت کلود به حداقل ممکن می‌رسد.

چرا باید بطور سالیانه هزینه را پرداخت کنم؟‌ ترجیح میدهم یکبار برای همیشه مبلغی را پرداخت کنم.

با یک حساب سرانگشتی می‌توان اثبات کرد که استفاده از سرویس‌های ابری در مجموع به صرفه تر است. چرا که سطح پرداختی‌ها در این حالت متناسب با میزان مصرف کاربر تغییر می‌کند. ضمن اینکه با استفاده از سرویس ابری،‌ نرم افزار شما همیشه بروز و متناسب با آخرین تکنولوژی خواهد بود،‌ در حالیکه نرم افزارهای اختصاصی بعد از سه سال قدیمی و منسوخ خواهند شد.

برای استفاده از سرویس چاپیروس حتما باید آنلاین باشیم؟ این موضوع محدودیت‌های زیادی برای من ایجاد خواهد کرد.

فراگیر شدن اینترنت پرسرعت موضوعی است که هرروز شاهد آن هستیم و همین حالا که این متن را می‌خوانید نزدیک به 43 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد. مزیت‌هایی که آنلاین بودن چاپیروس فراهم می‌کند نسبت به محدودیت‌های آن به مراتب بیشتر است که مهمترین آن دسترس بودن آن از هر مکان و هر دیوایسی است.

بارگزاری همه فایلهای سفارشات در سایت حجم زیادی از اینترنت مرا مصرف خواهد کرد،‌ ضمن اینکه سرعت اینترنت خیلی وقت ها کند میشود.

بارگزاری فایلها در چاپیروس می‌بایست توسط مشتریان انجام شود. با چاپیروس دیگر نیازی به ارسال فایلها به صورت حضوری یا ارسال با پیک و غیره از بین می‌رود. همین الان بسیاری از کسب‌وکارها از طریق تلگرام فایل های خود را ارسال می‌کنند که البته محدودیت‌های زیادی نسبت به چاپیروس دارد. اگر کسب و کار شما بگونه ای است که مشتریان شما به صورت حضوری سفارشات خود را تحویل میدهند بهتر است آنها را تشویق کنید که فایلهای خود را آپلود کنند.

اگر به هر دلیلی نخواستم که در سال آینده سرویس خودم را تمدید کنم،‌ تکلیف فایلها و اطلاعات من چه میشود؟

شما در هر لحظه می‌توانید از تمام اطلاعات و فایل‌های خود در چاپیروس فایل پشتیبان تهیه و در هارد دیسک خود ذخیره کنید.

آپدیت کردن نرم افزار چگونه انجام میشود؟ آیا بابت آن باید هزینه ای جدا پرداخت شود؟

خیر. به‌لطف ابری بودن سرویس چاپیروس،‌بروزرسانی به صورت مداوم و رایگان انجام میشود. نتیجه‌اش این است که نرم‌افزار شما همیشه بروز است بدون آنکه شما درگیر فرایند بروزرسانی شوید.

خدمات و محصولات من طوری نیست که مشتری از روی سایت انتخاب کند، بلکه نیاز به مذاکرات زیادی دارد تا سفارش نهایی شود، سرویس چاپیروس چگونه به من کمک می کند؟

یکی از قابلیت‌های ویژه چاپیروس امکان ثبت سفارش اختصاصی است. بدین صورت که مشتری ابتدا نیاز خود را اعلام می‌کند و شما پس از مذاکرات بر سر جزئیات سفارش و قیمت‌ آن به توافق میرسید.در چاپیروس این امکان وجود دارد که توافق نهایی شما به عنوان یک سفارش جدید ثبت ‌شود و ادامه فرایند براین اساس طی شود. (برای مشاهده تصویر کلیک کنید.)

آیا چاپیروس فقط برای محصولات چاپی مناسب است؟ هدایای تبلیغاتی را چگونه میتوان در آن تعریف کرد؟

خیر، محصولات فروشگاهی هم می‌توان تعریف کرد که ویژگی‌های آن متفاوت است.

قیمت‌های پیشنهادی ما بر اساس نوع مشتری متفاوت است. مثلا قیمت‌ها برای همکاران و مشتریان نهایی با هم فرق می‌کند. چاپیروس در این خصوص چه قابلیت‌هایی دارد؟

شما می‌توانید در چاپیروس چندین دسته مشتری تعریف کنید و برای هرکدام قیمت‌های اختصاصی تعیین کنید.


با ما تماس بگیرید با ما تماس بگیرید: 05137600883
چاپیروس

چاپیروس اولین ارائه دهنده نرم افزار مدیریت چاپ و چاپخانه با استفاده از تکنولوژی ابر ایران توسط ایران سرور

logo-samandehi