گرین‌ وب

ما از سال ۱۳۶۹ در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم؛ برای بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ در سراسر دنیا پروژه‌های زیادی را به انجام رساندیم که اکثر آن‌ها از نتیجه کار راضی و خوشحال هستند. ما در گرین‌وب برای پیدا کردن بهترین راه‌حل همیشه بروز هستیم.

نیروی انسانی نخبه و متخصص، پشتوانه‌ای از مشتریانی وفادار و ماندگار و در کنار آن توکل بر خدا باعث شده است که مسیر طولانی پیشرفت را با سرعت زیادی طی کنیم و چشم به افق‌هایی دوخته‌ایم که در آن بتوانیم خدمات فناوری اطلاعات را به دنیا صادر کنیم. در این مسیر افتخار داشته‌ایم که در سال 1395بعنوان «صادر کننده برتر خدمات فنی و مهندسی در حوزه فناوری و اطلاعات» برگزیده شویم و اولین قله از قله‌های جهانی‌شدن را فتح کنیم.

گالری تصاویر

چاپیروس

چاپیروس مدیریت چاپ و چاپخانه

چاپیروس مدعی است که بهترین راهکار برای ورود چاپخانه ها و صنعت چاپ به فضای مجازی و دسترسی به بازار بزرگ ایران و منطقه است. همچنین با چاپیروس همه اطلاعات در لحظه در دسترس شما می باشد و در هر زمان و مکان می توانید چاپخانه و سفارشات چاپ خود را مدیریت کنید.

سرویس مدیریت چاپ, چاپخانه و انتشارات چاپیروس در مرداد 1395 در قلب دپارتمان توسعه "وب اپلیکیشن" هولدینگ گرین وب متولد شد و با استفاده از پتانسیل متخصصین جوان و خوشفکر شرکت با سرعت در حال توسعه می باشد. ما در گرین وب برای اثبات ادعای خود سخت تلاش میکنیم و با بروزرسانی مداوم این سرویس و افزودن امکانات و قابلیت های جدید براساس بازخوردهای مشتریان، همیشه سعی خواهیم کرد بهترین بمانیم.

چاپیروس علاوه بر حل مشکلات جاری و سنتی چاپخانه، شما را وارد بازار جدیدی به نام تجارت الکترونیک میکند و شما می توانید شعبه آنلاین چاپخانه خود را افتتاح کنید.


با ما تماس بگیرید با ما تماس بگیرید: 05137600883
چاپیروس

چاپیروس اولین ارائه دهنده نرم افزار مدیریت چاپ و چاپخانه با استفاده از تکنولوژی ابر ایران توسط ایران سرور

logo-samandehi